Do një fëmijë të dytë? Rezarta Shkurta tregon periudhën e vështirë me shtatzëninë me vajzën e saj: Ishte traumatike

Rezarta Shkurta duket se nuk është ende gati për të pasur një fëmijë të dytë.

 

Këngëtarja ka realizuar së fundmi një bisedë vrituale me ndjekësit e saj ku i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet dhe një ndër to ishte se kur do të bëjë një motër ose një vëlla vajzës së saj, Herës.

 

Rezarta u shpreh se një pjesë e madhe e pyesin se kur do të bëjë një bebe. Ajo tregoi se ka kaluar një shtatzëni traumatike dhe theksoi se i ka ende të freskëta ato kujtime, duke lënë kështu të nënkuptojë se nuk e ka ende në plan fëmijën e dytë.

 

“Më besoni 98% e pyetjeve që më keni bërë është për një bebe të dytë. Kam kaluar një shtatzani traumatike, midis vuajtjes fizike dhe regjimit të shtratit. I kam akoma shumë të freskëta ato kujtime për të nisur një të dytë”– tha Rezarta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME