“Çantën në krah, pi kafe n’lokal”! E mbani mend Vjollcën? Pas kaq kohësh del prapë në ekran

Me siguri të gjithë e mbani mend Vjollcën që u shfaq te “Shihemi në Gjyq” në E diela Shqiptare. Deklaratat e saj “Çantën në krahë, pi kafe në lokal, kokrrën e qejfit…” u bënë mjaft virale në rrjet.

 

Pak kohë më parë ishin disa media që publikuan lajmin se Vjollca kishte ndërruar jetë. Por së fundmi ajo është shfaqur përsëri në media.

Ka qenë gazetari Flori Gjini që e ka intervistuar në emisionin “Real People” në EuroNews. Teksa ka postuar një video në Tik Tok, gazetari shkruan:

 

“Vjollca është shëndoshë e mirë. Si i priti ajo videot në rrjetet sociale dhe a është ajo e lumtur me Zenin”. Intervista do të shfaqet gjatë ditës së sotme.

 

Vjollca u bë virale në rrjet me deklaratat e saj dhe për ditë të tëra ishte kryefjalë e mediave rozë dhe sidomos e ‘memeve’ në Instagram dhe TikTok.

 

Sot Vjollca duket në gjendje shumë të mirë dhe mezi po presim të shohim intervistën e saj të plotë. Një personazh si ajo gjithmonë është interesant për ta ndjekur.

 

 

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...