Zbrit poshtë urgjent! Shoferi i autobusit bën për një lek 19-vjeçaren: Ku shkon me …

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda në autobus në Malmo të Suedisë.Shoferi i autobusit i ka bërë moral një vajze të re pasi kishte parë që ajo kishte dalë e veshur me pantallona shumë të shkurtra.Ai e ka pë rzënë atë nga autobusi pasi vuri re që kishte ekspozuar shumë trupin.

 

19-vjeçarja A. Hansson mbeti e t urpëruar nga veprimi i shoferit.E reja bëri edhe një postim në Facebook pas rastit, ku shkroi se ishte veshur në mënyrë etike duke marrë parasysh që temperatura ishte 27 gradë celsius.

 

Ajo shkroi:

Kam një pyetje, çfarë lloj s *k s izmi është ky? Asnjëherë në jetën time nuk jam ndjerë më e poshtëruar”.

 

Shoferi është p ezulluar nga puna dhe pritet që në ditët në vazhdim të njihet me rezultatet e hetimit.

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim kohe dhe pasioni, por një djalë e ka zbatuar këtë ide fjalë për fjalë. Ai...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...