Test/ A mund ta gjeni peshkun në foto? Keni kohë vetëm 20 sekonda

Një tjetër test i mrekullueshëm vjen nga ekspertja në krijimin e imazheve analoge, Gergely Dudas, nga Hungaria, i cili është artist dhe specialiteti i tij janë imazhet që duhen parë për të gjetur sekretin e fshehur.

 

Hungarezja përgatiti një imazh, në të cilin ka dhjetëra oktapodë. Por ata nuk janë… vetëm.

 

E shihni, mes oktapodëve që lëvizin në det, është edhe një peshk i vogël që noton. Por a jeni mjaft të vëmendshëm për ta gjetur atë? Objektivi i testit vëzhgues është të ndezë imagjinatën e atyre që do të përpiqen të bëjnë testin.

 

Mendoni se jeni mjaft të vëmendshëm për të gjetur peshkun?

 

 

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother VIP. Ajo u thirr në momentet e fundit të zëvendësonte Balinën e cila u tha...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big...