“Pusho idiot…”, degjeneron në fjalë fyese debati mes Vasilit dhe Ramës në Kuvend

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili, ka përdorur një fjalor fyes ndaj kryeministrit, ndërsa ky i fundit e ndërpreu kur ishte duke folur për ligjin për hapjen e dosjeve.

 

Sipas Vasilit ky ligj i ri nuk i shërben askujt vetëm qeverisë dhe mazhorancës, pasi ligji aktual i jep të gjjithë forcën Autoritetit të Dosjeve për të hapur dosjen e kujtdo, mjafton që Kuvendi ta kërkojë në mënyrë ligjore.

 

Në momentin që kryeministri Rama po i fliste nga pas, Vasili u kthye dhe përdori fjalë fyese.

 

“Pusho idiot, budalla. Rri gjithë ditën në shpi dhe vjen tani në darkë për të shtyrë kohën”, iu drejtua Vasili-Ramës.

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon...

Kushërirë e Ramës dhe zëdhënëse e Berishës/ Erla Mëhilli tregon “të pathënat”

Të jesh kushëri me Ramën është rastësi, të punosh...

Ilir Meta, 100 milionë dollarë pasuri në Angli?/ Detajet që ngrejnë dyshime…

Në vitin 2016, gazetari investigativ Artan Hoxha, deklaronte se...