Me 3.6 milion ndjekës në Instagram, sportistja: Burrave u pëlqen golfi dhe…gjoksi

Paige Spiranac është një nga femrat më të bukura të botës së sportit. Golfistja amerikane ka 3.6 milionë ndjekës në Instagram, duke lënë pas emra si Tiger Woods dhe Rory McIlroy sa i përket popullaritetit.

 

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe komentet janë të shumta. Në bazë të statistiktave, Spiranac është golfista më e ndjekur në Instagram.

 

E pyetur për këtë çështje, 29 vjeçarja përgjigjet: “Burrave u pëlqen golfi dhe gjoksi”. Epo, mbase…

MADHESHTORE: Boksieri shqiptar e nxerr knocout serbin që në raundin e parë (Video)

Roberto Bakaj boksier profesionist në Gjermani por lindur e rritur në Shqipëri, së fundi po bokson në boksin profesionist në kategorinë 90 kilogram. Ai...

Ermal Mamaqi flet si rrallë herë për Dr Florin: ‘E ndihmova në fillim të shkëputej nga droga’

Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ka kujtuar Dr Florin në një intervistë të dhënë së fundmi dhe ka rrëfyer se si e ka ndihmuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME