“Mami na ka zili”, Bes Kallaku ndan momentin komik me Ajkën

Bes Kallaku ka ndarë së fundmi disa video në rrjete sociale ku shihet duke u argëtuar me të bijën, Ajkën.

 

Vogëlushja duket se është shumë e apasionuar pas grimit pasi ka nisur të lyejë dhe babi Besin. Këtë moment, aktori e ka ndarë me ndjekësit ndërsa shkruan se dhe Xhensila do t’i ketë zili.

 

“Yll fare. Na ka zili mami”, ka shkruar aktori shoqëruar me një emoji duke qeshur. Në një tjetër video, Besi ka ndarë më pas rezultatin përfundimtar ku Ajka e ka “shndërruar” si një klloun. “Ja pa ky është rezultati”, ka thënë aktori duke qeshur teksa pranë tij ndodhet dhe vajza e tij.

 

 

 

 

 

Sot shpëtoi një jetë e porsalindur: Mjekët e maternitetit bëjnë mrekullinë, Arbri i vogël ia doli

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë, ku tregon se një bebe e lindur me komplikacione dhe diagnozë të rēndë e...

13 vite që vuan, Amantia për sëmundjen: E kam gjetur ilaçin, duhet në sasi të madhe…

Amantia ka 13 vite që vuan nga Parkinsoni.   Kjo sëmundje i ka sjellë shumë vështirësi në jetë, e megjithatë ajo ka treguar se është një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME