Luana Vjollca është ndarë me Krenarin? Të vërtetën “na e tha” kunati, Getoar Selimi (FOTO)

Për historinë e Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçajt kanë folur të gjithë, megjithëse nuk kemi dëgjuar kurrë për të nga vetë goja e Luanës.

 

Moderatorja është kapur shpesh mat me të dashurin nga Kosova dhe disa foto të çiftit qarkullojnë në rrjet. Herë ndahen e herë bashkohen, herë grinden e herë pajtohen, megjithatë dashuria e tyre triumfon.

 

Luana e ndan jetën e saj mes Kosovës e Shqipërisë. Madje së fundmi bleu edhe një vilë në Kosovë për ta pasur sa më komod transferimin herë pas here në këto dy vende; vendlindjen dhe vendin e Krenarit.

 

Nga ana tjetër, Krenari është përfshirë gjithashtu në Shqipëri me një biznes të ri.

 

Biznesi i taksive figuron i hapur që më 13 dhjetor të vitit të kaluar dhe duket se tashmë është në funksion të plotë. I parë që e mbështet biznesin e Krenarit është Getoari! Në InstaStory, ai ka ndaë foto të taksive dhe i ka bërë tag biznesit të Krenarit, duke na konfirmuar edhe ne tërthorazi se gjithçka është ok mes Luanës dhe Krenarit.

 

Krenari ka mbajtur gjithmonë në profil të rezervuar në publik, madje edhe rrjetet e tij sociale janë tepër private. Mbase, kjo është edhe arsyeja që Luana e ruan aq hermetike lidhjen e saj.

 

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...