Edi Rama: Nuk më zë gjumi për të varfërit në Shqipëri, bëj çmos për ta!

Edi Rama, është sot në një takim me fermerët e Elbasanit dhe që prej andej ka folur për krizën energjitike. Sipas tij, në këto kohë duhet të jemi të gjithë të bashkuar, teksa shton se qeveria po bën gjithçka për qytetarët.

 

Ndër të tjera Rama ka thënë se nuk e zë gjumi për personat që janë në vështirësi, për të varfërit, që nuk mund ta përballojnë dot këtë krizë.

 

Rama tha:
Nuk më zë gjumi për ata që janë në vështirësi. Bëjmë çmos për ata që nuk e përvballojnë dot këtë situatë të vështirë. Nëse keni pyetje e shqetësime, me shumë kënaqësi….

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...