Berisha surprizohet në konferencë, gazetari i dhuron pikturë: Pas disa vitesh do të shitet 100 mijë euro

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka marrë një dhuratë të veçantë gjatë konferencës së përjavshme me gazetarët.

 

Para se t’i drejtonte pyetjen, gazetari Almer Toska i dhuroi kryedemokratit një portret të tij. Gazetari tha se kjo ishte një dhuratë nga redaksia me rastin e ditëlindjes se Berishës.

 

“Kjo pikturë pas disa vitesh do shitet 100 mijë euro”, tha gazetari.

 

Nga ana tjetër, Berisha e falënderoi teksa nuk i kurseu buzëqeshjet.

 

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...