Aeroporti i Tiranës bën njoftimin e papritur: Anulohen dhjetëra fluturime drejt …

Aeroporti i Tiranës njofton të gjithë pasagjerët se për shkak të një greve të personelit të trafikut ajror në Itali do të anulohen të gjitha fluturimet e parashikuara për sot drejt vendit fqinj dhe anasjelltas.

 

Kështu, gjatë ditës së sotme nuk do të ketë fluturime në aeroportet e Barit, Bolonjës, Ankonës, Bergamos, Veronës, Milanos, Genovas, Riminit dhe Romës.

 

Përjashtim do të bëjnë fluturimet ambulancës, ato të kërkim shpëtimit dhe për ndihma humanitare.

 

Për këtë arsye, TIA iu kërkon pasagjerëve që kanë fluturime të parashikuara për ditën e sotme që të kontaktojnë me kompanitë respektive për të verifikuar statusin e fluturimit të tyre.

Xhoni dhe Diola duhet të lidhen? Ja pse po thuhet se e gjitha është me skenar

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi.   Bileta e tij,...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...

Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big...