U kryqëzua veprimi i Alketa Vejsiut ndaj Orgesa Zaimit gjatë spektaklit, reagon moderatorja: Duan të na…

Gjatë puntatës së kaluar në spektaklin “Dance Albania” u komentua shumë në rrjet një moment mes Alketa Vejsiut dhe Orgesa Zaimit.

 

Pas eleminimit të Valon Shehut, këngëtarja futet midis tij dhe Alketës dhe e përqafoi. Gjatë atij momenti moderatorja e kap Orgesën nga krahët për ta zhvendosur paksi forcërisht krahë saj pasi kjo e fundit po qëndronte mes tyre.

 

Ky veprim nga ana e Aketës ndonëse pa ndonjë tendencë, u keqinterpetua në rrjet.

 

Mirëpo gjatë puntatës së natës së hënë Alketa dhe Orgesa këmbyen më njëra- tjetrën puthje dhe përqafime, për të lënë të kuptuarse mes tyre nuk ka asnjë lloj konflikti.

 

“Dëgjova që donin të na fusnin në sherr. Të keqen të na marrin”, i tha Alketa këngëtares.

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...