Pyetja që nuk i “shpëton” dot, kë zgjedh Salsano Rapi mes Fjoralba Ponarit dhe Xhemi Shehut?

Me siguri shumë persona duan të jenë në vend të tij, kur e shohin Salsano Rapin të moderojë mes Fjoralba Ponarit dhe Xhemi Shehut në skenën e “Portokalli”,

 

por asnjëri prej tyre me shumë gjasë nuk do të jetë aspak si ai, ku e pyesin të zgjedhë mes të dyjave. E në fakt duket që kjo është një pyetje që aktori nuk i shpëton dot, madje askush që ka dy ose më shumë partnere apo kolege në skenë, nuk i shmanget dot, megjithatë Salsano e ka një përgjigje edhe për këtë.

 

I ftuar sot në “Breaking” në Top News, komedianin që së fundmi e kemi parë edhe në skenën e kërcimit në DWTS, e vunë përballë një loje me pyetje të shpejta, mes tyre edhe “Kë zhjedh mes Fjoralba Shehut dhe Xhemi Shehut?”. Kësaj pyetje ai ju përgjigj thjesht me: “Të dyja janë shumë të mira”, duke mos dashur të zgjedhë specifikisht njërën prej tyre.

 

Megjithatë ne (dhe jo vetëm) e dimë se “pika e tij e dobët” si partnere në bashkë-prezantim është Xhemi Shehu, gjë të cilën e ka konfirmuar vetë në “E Diell” disa kohë më parë, ku sërish ju pyet të zgjidhte njërën prej tyre (plus Eneda Tarifën) për të moderuar gjithmonë:

 

“Fjoralbën… e dua shumë sigurtisht që është partnere shumë mirë por unë e kam deklaruar që dashurinë për të prezantuar unë e kam me Xhemi Shehun”

 

Kujtojmë Xhemi u rikthye këtë vit si moderatore e “Portokalli” pas pauzës që kishte marrë pikërisht nga programi i njohur i humorit pak vite më parë dhe tashmë gjendet në skenë me Salsanon dhe Fjoralbën, duke formuar kështu një treshe mjaft simpatike.

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Kengetarja e njohur shqiptare blen pallat ne Sarand por e gjen belaja me pronarin…

Kengetarja Shpresa Gashi tregoi në emisionin investigativ se ka blerë një apartament para 7-8 vitesh dhe nuk po e gëzon atë, pasi sipas saj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...