“Nëse do të jesh ujku im, unë do të jem …”, “Kallashi” pozon pa të brendshme

Kërcimtarja e njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur ndryshe si “Kallashi” u bë e njohur për publikun pak vite më parë për format e saj të bëshme dhe fotot e videot e saj.

 

Gjithsesi, edhe pse paksa e tërhequr tashmë, “Kallashi” di si të tërheqë vëmendjen me çdo postim në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me një fustan të ngushtë në ngjyrë të kuqe, edhe pse fotot i ka bërë bardhezi.

 

Fustani i “Kallashit” është aq i hollë, sa dallohet se ajo është pa të brendshme poshtë fustanit dhe ekspozon gformat e saja.

 

“Unë do të jem e kuqja jote e keqe, nëse ti do të jesh ujku im i madh i keq” shkruan ajo krahas fotove, të cilat kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME