Meri tha se e ka kliente, i kthehet keq Rezarta Shkurta: Gënjeshtra është e shëmtuar!

Rezarta Shkurta ka reaguar pas deklaratës së astrologe Merit, e cila tha se e ka kliente biznesmenen. Përmes disa postimeve, Rezarta ka shkruar se astrologen e ka takuar vetëm një herë në kafen e një televizioni ku ishin të ftuar.

 

Çfarë ndodhi konkretisht: Meri e ftuar të dielën në “E diell”, u përfshi në një debat me Roza Latin rreth karakteristikave të shenjave të horoskopit. Në një moment Roza u shpreh se ka qenë Rezarta Shkurta që ia ka injektuar dashurinë për astrologjinë. “E përshëndesim se e kam dhe kliente”, ia ktheu Meri.

 

Video bëri xhiron e rrjetit këto ditë prandaj Rezarta vendosi të reagojë.

 

“E mirëkuptoj që zonja ka dashur të krenohet, por ajo si astrologe duhet ta dijë mirë se ne Akrepat i luftojmë gënjeshtrat. Zonjën vetëm një herë e kam takuar në jetën time, tek kafja e një televizioni pasi ishim të ftuara në një shoë! Nëse kjo të bën të jesh kliente, atëherë kjo paska kliente të gjithë të ftuarit aty. Gënjeshtra e vogël apo e madhe është gjithmonë e shëmtuar! Duke marrë parasysh që ma keni sjellë kaq shumë herë këtë video dhe gjithashtu duke qenë gjithmonë e hapur me ju, e sqaruam dhe këtë”, shkruan Rezarta.

 

“Ata që më njohin prej një jete e dinë dashurinë time për astrologjinë prej 20 vitesh. Edhe ata të cilët më kanë takuar vetëm një herë e dinë se pyetja e parë që bëj është: Çfarë shenje je”, përfundon postimi i saj.

Historia e 25-vjeçares që s’donte të bëhej nënë: U sterilizova për të pasur një jetë pa dhimbje

Abby Ramsay donte një jetë "pa shqetësime dhe pa dhimbje". Dhe kjo ekzistencë, sipas saj, ishte e mundur vetëm pa fëmijë.   Kështu, në moshën 16-vjeçare,...

Horoskopi Paolo Fox Dhjetor 2022: të gjitha parashikimet shenjë për shenjë. Dhe si do të shkojnë festat e fundvitit

Muaji Nëntor thuajse ka përfunduar dhe ne presim dhjetorin, muajin festiv. Kjo është një nga periudhat më të pëlqyera të vitit, si nga fëmijët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...