“Më pëlqen të pi raki me miqtë”/ Ambasadorja Kim tregon për fundjavën që kaloi në Shkodër

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, fundjavën që shkoi e kaloi në qytetin e bukur të Shkodrës, pak larg situatës së nxehtë të politikës në Tiranë.

 

Diplomatja u pa në një restorant, teksa nën tingujt e muzikës ikonike shkodrane, këndonte e konsumonte darkë.

 

Pas lajmeve të publikuara në rrjet, ambasadorja amerikane ka reaguar pak më parë në një postim në Twitter, ku ‘konfirmon’ se i do këngët e vallet shqiptare, madje pëlqen të konsumojë raki e kafe me miqtë kudo ajo shkon.

 

Ajo thotë se e do shumë Shkodrën dhe shumë vende të tjera të Shqipërisë.

 

“Më lejoni të konfirmoj ‘lajmin’: Unë me të vërtetë i dua këngët dhe kërcimet popullore shqiptare, më pëlqen të ndaj një raki apo kafe me miqtë kudo që shkoj, dhe e dua Shkodrën dhe shumë vende të tjera në këtë tokë të bukur të shqiponjave”- shkroi Kim në Twitter.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...