“Isha e pasigurtë për veten time…”- rrëfimi i sinqertë i Beniada Jakic dhe mesazhi që ka për të gjithë

Beniada Jakic ishte padyshim një nga surprizat e BBVP, e cila tërhoqi vëmendjen me sjelljen dhe pozitivitetin e saj, gjë që vazhdon ta bëjë edhe tani, sërish për të njejtat arsye.

 

Së fundmi modelja e njohur ka shpërndarë një mesazh, që në fakt jo të gjithë personazhet e njohur do ta postonin në rrjetet e tyre sociale, teksa i bën thirrje ndjekësve që mos të përdorni më filtra, të jenë sa më të vërtetë dhe të kujdesen për veten në mënyrën më natyrale.

 

Mesazh që vlen shumë sidomos për të rinjtë, ndërsa Beniada jep shembullin më të mirë se edhe një vajze e famshme mund të ketë edhe pasiguri, por mund t’ja dalë që të jetë pikërisht ashtu siç do..

 

“A mendoni se duhet ta duam veten sic jemi? A mendoni se duhet t’i themi stop filtrave? Unë mendoj që po, ka ardhur koha të pranojmë veten sic jemi. Në këtë periudhë, po shikoj një përdorim të tepruar të filtrave”, – shkruan Beniada në një pjesë të postimit.

 

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...