E trishtë…/ Ndahet para kohe nga jeta aktivistja e Partisë Socialiste

Lajm i hidhur për qytetin e Kavajës, është ndarë nga jeta në moshë të re aktivistja e Partisë Socialiste Lorena Topi.

 

Lori, siç e thërrisnin miqtë, nuk arriti ta fitonte betejën me sëmundjen e rëndë. Ndarja e saj nga jeta ka prekur miqtë e shumtë të cilët i kanë shprehur ngushëllimet familjarëve. “Lori luftoi deri në sekondën e fundit. Qoftë e Xhenetit”, shkruajnë ata në rrjetet sociale.

 

Ngushëllimet i ka shprehur edhe deputeti i Partisë Socialiste në Kavajë, Etjen Xhafaj.

 

“Ti ishe deri në fund një shembull i mrekullueshëm thjeshtësie e force, që po lë një boshllëk që nuk mbushet dot, për të gjithë njerëzit që patën fatin të të njohin qoftë edhe pak”, shkruan Xhafaj.

 

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Pas pajisjes me kartë identiteti, 80-vjeçarja merr pension social

Në 11 Nëntor “Stop” transmetoi ankesat e Hamdi Topallit, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...