E mbajti të fshehtë shtatzaninë, spikerja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Folësja e lajmeve Senada Jaho qenka bërë nënë dhe ne tani sapo e zbuluam.

 

Ka qenë vetë Senada e cila në një intervistë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka bërë me dije se ajo tashmë ka një status të ri, atë të nënës.

 

Ajo zbuloi disa detaje nga ardhja në jetë e djalit të saj, Khan, dhe si e mbajti të fshehtë shtatzëninë nga të gjithë.

 

“Bëra lindje çezariane e vendosur nga unë, nuk doja të riskoja sepse Khan ishte një beb i madh. Ishte 4 kile i gjysëm, i gjatë 64 centimetra. Por gjithçka shkoi shumë mirë”, tha ajo.

 

Më tej gazetarja, tha se arsyeja pse vendosi që ta mbante të fshehtë shtatzëninë e saj dhe nuk pati dëshirë që të publikonte foto ishte për faktin se dëshironte që ta shijonte këtë periudhë të bukur.

 

“Doja ta shijoja vetë, madje dhe familjes sime i kam thënë shumë vonë, në muajin e 5të të shtatzanisë”. Senada më tej rrëfeu se ditën e lindjes së Khan nuk e ndau me askënd, dhe shkoi e vetme me bashkëshortin në maternitet, e lajmin e zbuloi kohë më vonë.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...