E dhimbshme…/ 32 vjecari ndalohet nga policia ne “Don Bosko” por humb jeten ne duart e policeve

Një ngjarje është shënuar gjatë orëve të vona të mbrëmjes, ku një i ri që është shoqëruar në komisariat, ka ndërruar jetë.

 

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore sqaron se rreth orës 23:07, Patrulla e Përgjithshme e Komisariatit të Policisë Nr. 3 Tiranë, gjatë kontrollit të territorit, kanë konstatuar në rrugën “Riza Cuka” një shtetas të cilit i kanë bërë thirrje për të ndaluar me qëllim për t’i kontrolluar dokumentat e identifikimit.

 

I riu me iniciale L.K., 32 vjeç ka nisur të vrapojë kur patrulla i ka kërkuar që të tregojë dokumentat. Policia e ka ndjekur dhe e ka ndaluar në rrugën “Don Bosko”, duke kryer më pas edhe shoqërimin e tij në ambientet e Komisariatit të Policisë Nr. 3 në Tiranë.

 

Gjatë shoqërimit të tij, ky shtetas ka shfaqur probleme shendetësore sapo ka mbërritur në ambientet e Komisariatit. Menjëherë është kërkuar ndihma e shërbimit të Urgjencës dhe për shkak se situata shëndetësore e tij është rënduar, ky shtetas është dërguar me mjetet e Policisë në Spitalin e Traumës, ku edhe ka ndërruar jetë.

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar të gjithë me dukjen e saj, ajo ka bere ndryshim ne pamje ku secilen here...

Tronditet Prishtina, burri vret gruan shtatzënë para spitalit të QKUK-së

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një grua është e gjetur e vdekur në oborrin e QKUK-së.   Dyshohet se burri ka vrarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...