10 vite pas hitit të tyre, Soni Malaj dhe Sinan Hoxha po sjellin një këngë të re

Të gjithë e mbajmë mend hitin e tyre “Shukarije”, këngë që u publikua me videoklip në vitin 2012.

 

Tani, duket se Sinan Hoxha dhe Soni Malaj kanë bashkuar forcat për një tjetër bashkëpunim. Të paktën këtë kanë nënkuptuar dyshja e artistëve përmes postimeve që kanë bërë në rrjete sociale.

 

Soni ka publikuar një fotografi nga studioja muzikore dhe kaq ka mjaftuar që fansat të spekulojnë se ata po sjellin një këngë tjetër. Kjo këngë do ta rikthente Sonin në skenën muzikore pas pak kohësh. Kujtojmë që një vit më parë ajo mori pjesë në Kënga Magjike me baladën “Versioni im”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...