Shkëlzen Berisha ironizon Ramën: Qeveria që nuk kontrollon dot prerjen e pyjeve do kontrollojë çmimin e druve

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, i cili pak më parë nga Gjirokastra tha se do të rikthejë çmimin e druve për zjarr në nivelin e paraluftës.

 

Shkëlzen Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale ironizon Ramën duke thënë se qeveria nuk kontrollon dot prerjen e pyjeve, por do kontrollojë çmimin e druve.

 

“Qeveria që nuk kontrollon dot prerjen e pyjeve do kontrolloka çmimin e druve” shkruan Berisha në postimin e tij në “Facebook”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...