Nard Ndoka: Nuk prisja që Ilir Meta të më hidhte në TikTok nga pishina

Nard Ndoka tregoi për Euronews Albania se nuk priste që Ilir Meta ta hidhte në TikTok videon që xhiroi me të nga pishina.

 

Ai tha se u takuan krejt rastësisht dhe u afrua për ta përshëndetur para se të nxirrte telefonin.

 

“S’kishte ndonjë problem ajo po tani njeriu ka dhe jetën jashtë politike, jetën private, momentet që nuk dëshiron t’i ndajë me të tjerët,” – u shpreh Ndoka i cili shtoi se është kundër ekspozimit të jetës personale në rrjete sociale.

 

Duket se tashmë edhe politika po gjen shumë përhapje në rrjetet sociale.

 

Madje edhe pse e paragjykojnë dhe e cilësojnë si një shembull negativ, shumë politikanë shqiptarë po joshen nga kjo

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...