Habit Eni Çobani: Burrat shqiptarë janë të tm*rrshëm, e bëjnë me gruan dhe më pas…

Eni Çobani: Meshkujt shqiptarë janë të tme rrs hem, e bëjnë me gruan dhe me pas…Juristja Eni Çobani ka folur për rastet e dhu nës së burrave ndaj grave në Shqipëri.

 

E ftuar në “Dita e 8”, në Top Albania Radio, Çobani tha se meshkujt shqiptarë janë shumë të dhu nshëm dhe mask ilistë.

 

 

Ajo shtoi se është e tme rrshm e se si një burrë të arrijë të the rë gruan me të cilën ka bërë dashuri dhe ka krijuar familje.

 

Sipas Çobanit, meshkujt shqiptarë reagojnë dhu nshëm kur refu zohen, kur u thuhet diçka që nuk u pëlqen dhe kur nuk arrijnë atë që duan

 

Meshkujt shqiptarë janë të dhu nshëm. Është shumë e vërtetë. Raste të shumta më janë paraqitur. Meshkujt mendojnë se gruaja është diçka e bri shtë por që duron gjithçka, madje edhe dhu nën e burrit. Nuk mund të arrish të the rësh një grua me të cilën ke bërë dashuri.

 

 

Kur ata nuk arrijnë atë që duan, kur refuzohen, apo u thuhet diçka që nuk u pëlqen, ata kalojnë në diçka, që s’kam si ta shpejgoj. Në fillim edhe pse mashkulli komunikon dhu nshëm, vajzës i duket sikur e do çme ndurisht,

 

por kur vijën fëmijët dhe rriten përgjegjësitë, aty nis gjithçka. Ajo që e evidenton që në fillim se është i dhu nshëm mashkulli me të cilin po del, të largohet,”- tha Çobani.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...