Habit Eni Çobani: Burrat shqiptarë janë të tm*rrshëm, e bëjnë me gruan dhe më pas…

Eni Çobani: Meshkujt shqiptarë janë të tme rrs hem, e bëjnë me gruan dhe me pas…Juristja Eni Çobani ka folur për rastet e dhu nës së burrave ndaj grave në Shqipëri.

 

E ftuar në “Dita e 8”, në Top Albania Radio, Çobani tha se meshkujt shqiptarë janë shumë të dhu nshëm dhe mask ilistë.

 

 

Ajo shtoi se është e tme rrshm e se si një burrë të arrijë të the rë gruan me të cilën ka bërë dashuri dhe ka krijuar familje.

 

Sipas Çobanit, meshkujt shqiptarë reagojnë dhu nshëm kur refu zohen, kur u thuhet diçka që nuk u pëlqen dhe kur nuk arrijnë atë që duan

 

Meshkujt shqiptarë janë të dhu nshëm. Është shumë e vërtetë. Raste të shumta më janë paraqitur. Meshkujt mendojnë se gruaja është diçka e bri shtë por që duron gjithçka, madje edhe dhu nën e burrit. Nuk mund të arrish të the rësh një grua me të cilën ke bërë dashuri.

 

 

Kur ata nuk arrijnë atë që duan, kur refuzohen, apo u thuhet diçka që nuk u pëlqen, ata kalojnë në diçka, që s’kam si ta shpejgoj. Në fillim edhe pse mashkulli komunikon dhu nshëm, vajzës i duket sikur e do çme ndurisht,

 

por kur vijën fëmijët dhe rriten përgjegjësitë, aty nis gjithçka. Ajo që e evidenton që në fillim se është i dhu nshëm mashkulli me të cilin po del, të largohet,”- tha Çobani.

Luiz Ejlli: Politika pa Berishën është si Big Brother pa Luizin

Padyshim Luiz Ejlli është një nga banorët më të lakuar dhe më të ndjekur në Big Brother Vip 2.   Ndonëse e ka shprehur disa herë...

Mësohet arsyeja e vërtetë se pse Valbona Mema bëri gati valixhet për tu larguar nga “Big Brother VIP”!

Big Brother Albania Vip është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaërisht për personat e famshëm që bëhen...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME