Djali i Arbana Osmanit feston ditëlindjen e dytë, moderatorja publikon foton me urimin e ëmbël për Diellin

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren e njohur, Arbana Osmani. Djali i saj, i dytë, Dielli feston ditëlindjen dhe mbush dy vjeç.

 

Me këtë rast, nuk ka munguar edhe një urim nga moderatorja, e cila ka publikuar në Instagram një foto shumë të qeshur, teksa e mban në krah të birin.

 

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime??”, ka shkruar Arbana krahas fotos, ku urimet kanë qenë të shumta në numër.

 

Kujtojmë që pak kohë më parë, Osmani u bë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Zoi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...