Brenda datave 19 deri më 24 tetor, 3 shenjave të horoskopit u hapet “porta” e parave

Astrologët theksojnë se java e ardhshme do të jetë plot sfida dhe ndryshime, por tre shenja të horoskopit mund të kenë fat me para nga data 19 deri më 24 tetor.

 

Të lindurit në shenjat e mëposhtme do të rrisin pasurinë e tyre, ata mund të marrin një promovim në punë ose të përfundojnë projekte të vjetra që do t’u sjellin bollëk.

 

Këta janë tre fituesit me fat që do të marrin paratë

 

 

Dashi

Është koha për veprim dhe iniciativë, gjërat mund të ndryshojnë lehtësisht për mirë. Fat i veçantë i pret Dashët që guxojnë të fillojnë një punë të re apo edhe të fillojnë të kërkojnë një punë të re. Çdo ndryshim do të hapë dyer të reja dhe një shans për sukses. Ata nuk duhet të kenë frikë të dalin nga zona e tyre e rehatisë.

 

Luani

 

Shumë Luan do të jenë të prirur ndaj rrezikut dhe ndryshimit gjatë këtyre ditëve, por ata që guxojnë të ndryshojnë gjërat mund të kenë vërtet sukses. Edhe pse në fillim nuk do ta keni të qartë nëse keni marrë vendimin e duhur, në fund do të kuptoni se jeni në rrugën e duhur. Do të keni shanse të mëdha për sukses të papritur në punë dhe promovim.

Shigjetari

 

Për të pasur sukses gjatë javës së ardhshme, Shigjetari duhet të fokusohet në projekte, ide dhe punë të reja. Kjo është një periudhë e favorshme për të investuar në art dhe pasuri të paluajtshme. Çdo gjë që filloni mund të krijojë energji të mirë dhe t’ju japë një erë shtesë për të arritur gjërat që dëshironi në fushën e karrierës. Paratë arrijnë në duart e guximtarëve!

Ermal Mamaqi flet si rrallë herë për Dr Florin: ‘E ndihmova në fillim të shkëputej nga droga’

Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ka kujtuar Dr Florin në një intervistë të dhënë së fundmi dhe ka rrëfyer se si e ka ndihmuar...

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME