U ‘kryqëzua’ në rrjet pas videos ku ‘shtyu’ Orgesa Zaimit, reagon Alketa Vejsiu: Duan të na fusin …

Një moment e cila u komentua shumë në rrjet gjatë puntatës së kaluar në spektaklin “Dance Albania” ishte ai i Alketa Vejsiut dhe Orgesa Zaimit.

 

Pas eleminimit të Valon Shehut, këngëtarja futet midis tij dhe Alketës dhe e përqafoi. Gjatë atij momenti moderatorja e kap Orgesën nga krahët për ta zhvendosur krahë saj pasi kjo e fundit po qëndronte mes tyre.

 

Ky veprim nga ana e Aketës ndonëse pa ndonjë tendencë, u keqinterpetua në rrjet ku ndjekësit shpërthyen në kritika të shumta. Mirëpo gjatë puntatës së djeshme (17 tetor), Alketa dhe Orgesa këmbyen më njëra- tjetrën puthje dhe përqafime, për të lënë të kuptuarse mes tyre nuk ka asnjë lloj konflikti.

 

“Dëgjova që donin të na fusnin në sherr. Të keqen të na marrin”– i tha Alketa këngëtares.

 

Kujtojmë se disa ditë më parë, moderatorja pati një debt virtual me një ndjekëse ne saj, e cila e akuzoi se vidhte lekë dhe udhëton shumë shpesh.

 

“E ke bërë Londrën si Kombinat-Kinostudio. Me lekët që prezanton apo me lekët që vjedh i pret biletat.”– ka komentuar ndjekësja.

 

Një kundërpërgjigje nuk ka munguar as nga Alketa e cila shprehet se ajo merret me disa punë dhe nuk ka përse të vjedhë.

 

“Hajduti që është vetë hajdut, ose ka mendime hajduti, ashtu i duket dhe tjetri! Cilat lekë vjedh mor Zotni? Kam 10 punë me të cilat merrem. I deklaroj të gjitha, punësoj njerëz, punoj dhe vetë, paguaj dhe taksat në shtet! Pse duhet te vjedhe njeriu që të jetoje?”– u përgjigj ajo.

Çfarë ndodhi gjatë natës? Ja cila banore kërkoi të dalë direkt nga shtëpia, bëri edhe valixhet gati…

Armaldo Kllogjeri ishte i pari për këtë edicion që u vendosur përballë “Kutisë së Pandorës” në “Big Brother Vip”, të cilën pranoi ta hapë...

Shoku nuk i lan borxhin, gruaja e përzë nga shtëpia: Pa më sjellë paratë nuk ke kthim!

Një borxh prej 10 mijë Eurosh që një mik i ka bashkëshortit të saj ka sjellë një çift në “Shihemi në Gjyq”.   Eriselda, e zbuloi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME