Pas intervistës së bujshme, bëhet “e gjallë” Sofia e parë e “Zonë e Lirë”, ka një thirrje për Gent Pjetrin

Emri i vërtetë i saj është Romina Alku, por ajo preferon të mbaj ende në rrjetet sociale emrin me të cilin e njoin të gjithë Sofia e “Zonë e Lirë”.

 

Sophia ishte ndër vajzat e para që punoi si velinë krah Arian Çanit dhe kur u largua nga televizioni bëri një shkëputje të gjatë edhe në rrjetet sociale. Por tashmë ajo është rikthyer dhe numëron më shumë se 17 mijë ndjekës.

 

Ajo ka reaguar së fundmi për intervistën e “Doktorit të Fiksit” e cila bëri mjaft bujë.

 

Ndryshimi i tij drastik dhe rrëfimi i rrallë për jetën private preku mbarë publikun, por ishte ish kolegia e tij Kozeta Kurti e cila kundërshtoi këtë intervistën duke u shprehur se publiku duhet të kishte ruajtur imazhin e vjetër të Doktorit, Gentjan Pjetrit.

 

Në këtë postim ka lënbë edhe një koment Romina Alku, pra “Sofia”.

 

“Respekte . Doku eshte njeriu me fantastik qe kam njohur dhe artist i madh . Respekte Doku , sherim te shpejte e te rikthehesh sa me pare ne ekran per ti rikthyer buzqeshjen shqiptareve !”, shkruan ajo.

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Pasi Bruno u largua...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...