Nard Ndoka: Nuk prisja që Ilir Meta të më hidhte në TikTok nga pishina!

Nard Ndoka tregoi për Euronews Albania se nuk priste që Ilir Meta ta hidhte në TikTok videon që xhiroi me të nga pishina.

 

Ai tha se u takuan krejt rastësisht dhe u afrua për ta përshëndetur para se të nxirrte telefonin.

 

 

“S’kishte ndonjë problem, por tani njeriu ka dhe jetën jashtë politike, jetën private, momentet që nuk dëshiron t’i ndajë me të tjerët,” – u shpreh Ndoka, i cili shtoi se është kundër ekspozimit të jetës personale në rrjete sociale.

 

Duket se tashmë edhe politika po gjen shumë përhapje në rrjetet sociale.

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...