Humbi jetën pasi ra nga lartësia, i riu shqiptar la pas gruan dhe djalin e vogël

Itali- banorët e San Vito al Tagliamento, në via Tina Modotti, u tronditën dje nga një ngjarje aksidentale.

 

Një 33-vjeçar me origjinë nga Shqipëria, i cili jetonte prej vitesh në Itali, ka humbur jetën.

 

Shqiptari u gjet pa shenja jete në rrugë pasi u rrëzua nga lartësi ku ishte ngjitur.

 

Ambulanca shkoi në vendin e ngjarjes për t’i dhënë ndihmën e parë shqiptarit, por ai nuk mundi t’u mbijetojë plagëve.

 

Shqiptari la pas gruan e tij dhe një djalë të vogël, ndërkohë policia po vijon hetimet në lidhje me rrethanat e ngjarjes.

 

Ngjarja ndodhi jo shumë larg spitalit të qytetit.

Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.   Mesa duket ata...

U godit në fytyrë me grusht, Berisha shfaqet me syze dielli në publik

Kreu demokrat Sali Berisha, ditën e martë, 6 dhjetor, u sulmua me grusht nga Gerti Shehu në bulevardin ku po zhvillohej protesta.   Pas grushtit, Berisha...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME