Avioni niset ne fluturim por gabina mbushet me tym te zi.Video

Ta paktën 86 pasagjerë dhe anëtarët e bordit të një avioni përjetuan rreth 25 minuta ndryshe teksa ishin me mijëra metra mbi tokë.

 

Bordi i një avioni të kompanisë “SpiceJet”, i cili ishte ngritur nga aeroporti i Goas në Indi, u mbush me tym, ndërsa pretendohet se pasagjerëve iu tha nga stafi që të luteshin në Zot pasi situata ishte kritike.

 

Avioni u detyrua të bënte ulje emergjente në aeroportin e Hyderabad në Indi, ndërsa fatmirësisht asnjë prej pasagjerëve nuk pësoi lëndime.

 

Kompania reagoi për këtë rast duke thënë se problemi ka ardhur nga ajri i kondicionuar, por pasagjerët pretendojnë se problemi ishte shumë më serioz.

 

Po c’paskeni qene more…/ Zbulohet qyteti shqiptar qe shikon me shume filma me pull te kuqe ne 2022….

Çdo fundvit edhe Google bën bilancet e tij lidhur me kërkimet që janë bërë gjatë vitit. Doni të dini se për çfarë kanë qenë...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...