Zbulohet lidhje e re e dashurise e deptuetets se njohur shqiptare…

Dy këngëtarët e muzikës shqiptare Drilon dhe Beslira kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

 

Dasma e tyre u mbajt në Prizren, afërsisht me 300 të ftuar, nuk mungonin dhe fytyra publike. Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi ishte e pranishme. Foli për Prive për miqësinë me çiftin teksa pati dhe një urim. Rrugës gjatë bisedës i rrëshqiti një informacion i ri. “Jetës nuk i dihet, jam shumë e lumtur”,- tha deputetja duke lënë në pikëpyetje se a është në një lidhje apo jo.

 

Para disa kohësh Adriana Matoshi ka folur dhe për ndarjen me futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld. Ndarja e tyre është konfirmuar nga ky i fundit, i cili kishte dhënë një deklaratë dhe mes shumë gjërash tha se ruan respekt të madh për Matoshin. Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje ka folur për herë të parë për ndarjen në një intervistë për ATV.

 

Thekson se Keith i ka qëndruar pranë shumë gjatë operacionit, por edhe më përpara. “Jeta është kështu, duhet ta pranosh çdo gjë si rrjedh gjatë jetës. Është e vërtetë, Keith më ka ndenjur shumë afër gjatë operacionit, më ka shikuar shumë. Edhe kur kam qenë keq, edhe përpara kur kam qenë mirë. Jam falënderuese deri në qiell”, u shpreh ajo.

 

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...