VIDEO/ Deputetin shqiptar e sulmojnë qentë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

Gjatë një lidhje direkte sonte për T7, deputeti i “Guxo”, Burim Meta, është penguar nga disa qen endacakë.

 

Ndërsa po fliste, Meta është penguar nga dy qen që ishin afër.

 

Më pas, në video shihet që Meta mundohet t’i largojë, por ata i qëndrojnë shumë afër.

 

Pas një kohe, qentë u larguan, ndërsa deputeti nuk ka pësuar ndonjë lëndim.

 

“Pa rreziqe, ishte një e papritur”, tha në fund ai.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...