Thotë se ”Për’puthen” nuk është me skenar, por Olsa Muhameti i zbulohet se…

Në rrjet qarkullojnë shpesh fjalë se “Përputhen” është me skenar, por si është e vërteta? Autorja e programit, Olsa Muhameti ishte e ftuar në “Më lër të flas” ku iu drejtua kjo pyetje.

 

 

Gjatë lojës me makinën e së vërtetës, Olsa u pyet: A është e vërtetë që “Përputhen” funksionon me skenar?

 

“Sigurisht që jo”, u përgjigj ajo, mirëpo makina e së vërtetës e nxorri sikur autorja nuk tha të vërtetën.

 

“Ky Ezeli juaj është mall turk më duket”, u shpreh Olsa.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...