“Kam lindur në Angli, kërkoj nuse nën 20 vjeç”/ Njoftimi që po i habit të gjithë në…

I frymëzuar nga shprehja “mosha ikën e nuk kthehet më”, një qytetar duket se e ka marrë me nxitim dashurinë.

 

Ai ka ngjitur një njoftim në rrugët e Tiranës në kërkim të takimit me bashkëudhëtaren e jetës së tij.

 

 

Ai thotë se është 29-vjeç, i lindur në Angli, por ka shtëpi dhe në Tiranë, teksa ka vendosur numrin e telefonit dhe ka kushtin që nusja të jetë nën 20-vjeç

 

Ai premton edhe shpërblim për shkuesin.

 

“Pedagog, 29 vjeç, lindur në Angli me shtëpi në Tiranë, kërkoj nuse nën 20 vjeç. Shpërblim për shkuesi. Tel:069 ********,”-shkruhet në njoftimin e vendosur në shtyllë.

 

 

Epo sakrifica bëhen për dashurinë…

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...