“E bënë mish për top”, Kozeta Kurti reagon e revoltuar pas rrëfimit të Doktorit

Gentjan Pjetri ose ndryshe ashtu si të gjithë e njohim “Doktori i Fiksit” së fundmi erdhi me një rrëfim aspak të pazakontë, duke sjellë reagime të forta nga qytetetarë, madje dhe nga kolegë.

 

Ndonëse, prej vitesh e kemi mbajtur në mendje si një ndër figruat më sarkastiket të ekranit, Doktori në këtë rrëfim nuk u shfaq aspak i tillë.

 

Në lidhje me këtë intervistë të dhënë të tij, ka reaguar edhe ish-kolegia e Doktorit, Kozeta Kurti. Përmes një postimi në “Instagram” krah fotove me Gentjanin, gazetarja është shprehur se nëse do të ishte në dorën e saj do t’i kishte lënë publikut në memorie Doktorin e dikurshëm.

 

“Pavarësisht të gjithave, unë do ta kisha ruajtur Gent Pjetrin dhe nuk do u kisha servirur shqiptarëve një imazh të ndryshëm, regresist për 1 milion arsye nga ai që ata mbajnë mend…. Për më tepër, duke qenë e bindur që do ta bëja mish për top për ca klikime të qelbura nëpër portale.

 

Dhe do ta bëja, edhe po të mos e kisha mik e koleg!”, shkruan ajo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...