Çmendet Ermal Mamaqi, i kërkon Andi Lilës të heqë pantallonat në studio, heshtja pushton skenën…

Një batutë e Ermal Mamaqit në skenën e Dance Albania në Tv Klan shkaktoi një heshtje për disa sekonda.

 

Andi Lila, në këtë mbrëmje të 5-të të Dance Albania, iu drejtua Ilir Shaqirit duke i thënë se si balerinët ashtu dhe futbollistët kanë shumë të përbashkëta.

 

Ermal Mamaqi: Ishte një koreografi shumë e bukur. Paola ka vlerën më të madhe këtu, por më pëlqeu shumë dhe Andi. Ishte një lloj kimie shumë e bukur në gjithë këtë.

 

Andi Lila: Kam një konstatim edhe për Ilir Shaqirin. Jo vetëm balerinët, por edhe futbollistët i kanë këmbët kështu…

 

Ilir Shaqiri: I ke me hark, pa diskutim, është super padiomi që ka. Padiomi është harku dhe kurrizi.

 

Andi Lila: Çdo puntatë po na del nga një gjë e përbashkët…

 

Ermal Mamaqi: Mirë thotë, hiqi njëherë pantallonat që të shohi tamam ky…

 

Alketa Vejsiu: Heshtje…

 

Ermal Mamaqi: Ore ç’a thashë… Ç’a keni, këtu janë gjithë kohës njerëzit me brekë, njëherë që thashë unë ra “vdekja”./tvklan.al

 

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

“Ishte për t’u bërë”/ Klodiana Lala zbardh detaje nga biseda e truprojës me agresorin që goditi Berishën

Gazetarja Klodiana Lala mbrëmjen e sotme ka dhënë detaje lidhur me sulmin ndaj Sali Berishës nga i riu Gerti Shehu.   Ajo deklaroi se pas një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...