U martova me një arab, рerlot ѕhqiptarja e pashë vetë me ѕуtë e mi që është…

Martesa e lidhur me dashuri za konisht është ajo që pritet të jetë më jetëgjatë.

 

Dy persona jo gjithmonë lidhin jetët për shkak të ndje njave, por edhe për interesa të tjera si përfitimet ekonomike apo fshehja e prirjeve të tyre si pëlqimi i së njëjtës gjini.

 

Zgjidhja e një martesë është pjesa më e dhimbshme pasi ata që vuajnë më shumë janë fëmijët. Rasti i një shqiptareje 27-vjeçare i mbërritur në i nbox-in e JO Q.al hyn tek të pazakontit.

 

 

E reja thotë që është martuar me një shtetas arab prej një viti dhe nga kjo martesë ka lindur një vajzë. Ajo shton se e ka parë më sytë e saj bashkëshortin duke kryer marrëdhënie me një mashkull. Vajza kërkon ndihmën e fansave në dy aspekte.

 

Ájo shkruan: Pershendetje “JETÁ OSH QEF”! Jam nje vajz 27 vjece jam e martuar me nje arab prej 3 vitesh . kam nje goc te vogel 1 vjece .arsyeja pse po ju shkruaj esht kjo:

 

Me burrin kam shkuar shum mir kto koh dhe nuk e im agjinoja se ishte i till perpara disa ditesh kam mar vesh qe esht gey. E kam par vet me syt e mi. Jam e tronditur dhe dua te ndahem por kush me thot cfar procedurash duhen per ndarjen dhe ndarjen e pasurise…

Gert Shehu që goditi me grusht Berishën “shok” me Shkëlzenin, shkonin në të njëjtën xhami…. (nëse do ndjekim logjikën e Berishëve)

Në PD, kanë nxjerrë versione të ndryshme për goditjen e Sali Berishës nga Gert Shehu.   Një prej tyre, e thënë nga Flamur Noka, është se...

U godit në fytyrë me grusht, Berisha shfaqet me syze dielli në publik

Kreu demokrat Sali Berisha, ditën e martë, 6 dhjetor, u sulmua me grusht nga Gerti Shehu në bulevardin ku po zhvillohej protesta.   Pas grushtit, Berisha...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME