Mot i pazakontë, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Rrymat e ngrohta me origjinë afrikane do të kushtëzojnë motin në Mesdhe.

 

Kjo do të bëjë që edhe në territorin tonë do të mbizotërojë moti i kthjellët me vranësira kalimtare.

 

Karakteristike do të jetë ndryshimi i temperaturave gjatë ditës.

 

Sipas SHMU mëngjeset dhe mbrëmjet parashikohen të freskëta ndërsa në orët e mesditës parashikohen temperatura si në figurë.

 

Era do të fryjë juglindje e veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet. Të enjten përkohësisht e vrullshme në brigjet detare. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 2 dhe 3 ballë.

 

“O ti që po e poston gruan në internet, a e di që ta shohin 700 – 800 burra të tjerë?

Imami nga shkupi, Sadullah Bajrami, përmes një postimi në faqen e tij në facebook, ka krίtίkuar burrat që e postojnë gruan e tyre në...

“Supermeni’ i Tropojës: E kam marrë nusen në ajër, si ta bën qejfin ajo nuk ta bën as dashnorja…

A duhet të ruhet tradita, siç është ajo e krijimit të pajës së nuses që ta marrë me vete në shtëpinë e burrit?   Kjo është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME