(Foto) Arbana Osmanin do ta shikojmë edhe si aktore, ja cili do të jetë roli i saj

Pak kohë më parë Arbana Osmani njoftoi se do ta shohim si aktore. Ajo do të luajë në filmin “Sofia” nga partneri i saj, Eduart Grishaj.

 

Së shpejti aktore, zbulohet roli që do të luajë Arbana

 

“Takimi ynë i parë për këtë sezon do të jetë në…kinema”, shkroi moderatorja.

 

Së fundmi është zbuluar dhe roli që do të ketë ajo. “Prezantuesja televizive Arbana Osmani do të aktrojë si vetja në një paraqitje speciale në “Sofia” që do të shfaqet në të gjitha kinematë më 3 nëntor”, shkruhet në njoftim.

 

 

 

 

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Po c’paskeni qene more…/ Zbulohet qyteti shqiptar qe shikon me shume filma me pull te kuqe ne 2022….

Çdo fundvit edhe Google bën bilancet e tij lidhur me kërkimet që janë bërë gjatë vitit. Doni të dini se për çfarë kanë qenë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...