Doktori i Fiksit Gent Pjetri tregon jetën e vështirë: Njëri prind ka 3 vjet në krevat, s’kam as motër, as vëlla

Gent Pjetri ose ndryshe “Doktori” i emisionit “Fiks Fare”,

 

ishte i ftuar në emisionin “Të Harruarit” në “Syri Tv”, ka rrëfyer se çfarë bën më jetën e tij pasi u shkëput nga ekrani.

 

Doktori shprehet shkurtimisht se njëri prej prindërve të tij ka 3 vite në krevat, është fëmijë i vetëm pa motër e vëlla dhe se ka një nënë tepër narciste.

 

“Po qesh! Kam dy prindër, një nga ata ka 3 vjet në krevat fatkeqësisht. Kam edhe një nënë shume narciziste, që gjithë jetën e ka adhuruar veten dhe e adhuron veten.

Nuk kam as motër as vëlla, jam laj, thaj, vish, hekuros, palos, nxirr xhiro, Ky jam unë!”,-tha ai.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...