Burrin ia përjashtuan nga drejtësia si të korruptuar, Manjola Nallbani krenare: Kam zgjedhur vetëm të…

Manjola Nallbani mbetet një nga këngëtaret më të bukura shqiptare.

 

Ndonëse pak kohë më parë festoi 53 vjetorin, ajo gëzon linja përfekte të trupit që do t’i dëshironte çdo vajzë.

 

Manjola shfaqet herë pas here duke shijuar pushimet në Dubai dhe vande të tjera, bashkë me bashkëshortin e saj, gjyqtarin Sokol Tona, të cilin e fsheh gjithmonë në videot dhe fotot që publikon.

 

Sokol Tona dha dorëheqjen nga drejtësia në nëntor të vitit të kaluar nga frika e Vetingut, por me justifikimin se donte të dilte në pension të parakohshëm.

 

Në mars të vitit 2022, Komisioni i Vetingut e përjashtoi Sokol Tonën nga drejtësia për 15 vite.

 

Sokol Tona ka marrë pjesë në gjykimin e dosjeve të ‘nxehta’. Përjashtimi i tij nga drejtësia krijon dyshime mbi burimin e parave për pushimet e luksit të këngëtares.

 

Megjitharë, së fundmi këngëtarja ka dy fjalë për të gjithë ato që e paragjykojnë për jetën e saj.

 

“Une kam nje qellim ne jeten time! Duke i qene mirenjohese ZOTIT qe ekzistoj, te punoj per te bere deri sa te kem jete- Versionin Me Te Mire te Vetes ,

 

Se pari ne permbajtje e pastaj ne forme!
Jam e lumtur qe kam dy sy qe nuk me dhembin kurre nese shoh njerez te tjere te realizuar e te bukur!! Perkundrazi kam admirim!

 

Kam nje mendje qe deri me sot kuuurre se kam perdorur per te demtuar askend ( pavaresisht inatit e merzise se njerez jemi) por vetem per te bere dicka te mire me shume per veten, familjen, po dhe per kedo qe ka pasur nevoje per ndihmen time!

 

Kam bindjen dhe nga cfare lexoj, qe ne jemi grimca energjie! Ate qe jep do marresh….Nese do shohesh poshte ( ne sensin e energjise se keqe) do te te merren mendte e te keputet qafa

 

Frymezohem nga ato njerez qe kane arsye te me frymezojne dhe dua qe une te jem inspirim, vetem per dy qeniet me te shenjta ne jeten time @megitona @sindi.tona me ate cfare ato kane pare e jetuar prej meje cdo dite te jetes!

 

Te gjithe kemi semundje, shqetesime, lodhje, zhgenjime po ne rrjetet sociale une kam zgjedhur vetem te qesh!”, shkruan Manjola Nallbani.

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...