Berisha flet për Arminën: Erdhi në shtëpinë tonë si

Dasma e Arminës dhe Shkëlzenit është padyshim dasma e vitit 2022. Pas pothuajse një dekade së bashku, çifti vendosi të martohej më 25 shtator.

 

Në hyrje të dasmës, babai i Shkëlzenit, Sali Berisha mbajti një fjalim prekës, duke theksuar se arritja më e madhe e të birit është që arriti të fitonte zemrën e Arminës.

 

I ftuar në “Why Not” me Roza Latin, Berisha ka kujtuar natën e dasmës teksa ka theksuar se për të Armina është si vajzë e dytë.

 

“Dasma është një moment gëzimi, shumë i veçantë. Është ceremonia e jetës së njeriut në të cilën mbi të gjitha ndan gëzimin me gjithë të tjerët.

 

Ishte një dasmë ku Shkelzeni dhe Armina ndanë gëzim me gjithë të ftuarit.

 

Meqenëse nuk më kishin ngarkuar asnjë detyrë isha më i lehtësuari aty pasi ata kanë pasur shumë ngarkesë në përgatitjen e saj.

Por kishin bërë një punë të shkëlqyer, i përqafoj. Armina erdhi në shtëpinë tonë si vajza jonë e dytë dhe ka të gjithë dashurinë dhe respektin tonë”, tha ai.

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...