Arjan Konomi përlotet në studion e Më lër të flas: Kisha kohë që…

Opinionisti Arjan Konomi përjetoi shumë emocione ndërsa u prit me brohoritje në studion e Më lër të flas këtë të shtunë.

 

Publiku e priti me një ngrohtësi të paparë opinionistin e Për’puthen, ndërsa ai nuk mundi t’i mbante lotët.

 

Ai u shpreh se duartrokitjet e publikut i kishin munguar shumë gjatë kësaj kohe.

 

Arjani: Janë shumë emocionuese, më kishte munguar se jemi përditë para ekranit dhe kemi errësirë dhe ndonjëherë bëjmë sikur komunikojmë, me gjithë këta njerëz vajza zonja e zotërinj është, do të vij prap.

 

Donald: Do e marrim opinionist Arjanin këtu. Sa kohë kishe pa përjetuar këtë ndjesinë e publikut.

 

Arjani: Që në Big Brother, shumë vite, një nga emocionet më të bukura të Big Brother është pikërisht ajo ngrohtësi që të jep publiku, reagimet që janë edhe të kundërta, të vjen edhe për të qeshur e sidomos duartrokitjet më kishin munguar shumë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...