(Video) E pyesin ku është më mirë Mihrija në krevat apo në gatim, Naimi jep përgjigjen epike

Këtë të premte në rubrikën “Kë Zgjedh”, ishte këngëtari Naim Abazi. Ai bëri zgjedhjen e tij për disa gjëra.

 

Mirëpo në mes mbjelljes së flokëve dhe botoksit me cilën ishte më i kënaqur Naimi?

 

Këtë e kuptoni në videon më poshtë:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...