“Sot 78 vjeç! Udhëtoj njëheras në dy stinë”, ish-kryeministri Berisha mesazh për ditëlindje

Sali Berisha feston ditëlindjen e tij të 78-të.

 

Ish-kryeministri ka shpërndarë një mesazh të shkurtër në këtë ditë të rëndësishme për të dhe familjen, shoqëruar me një foto me bashkëshorten, Liri Berisha.

 

“Sot 78 vjeç! Udhëtoj njëheras në dy stinë. Në vjeshtën e bukur të jetës dhe, në një pranverë të re politike! Lavdi Zotit! Mirënjohje të pakufishme familjes time dhe të gjithëve ju miq”, shkruan Sali Berisha.

 

 

Një mesazh urimi ish-kryeministri e ka marrë dhe nga aleati i tij, tashmë në opozitë, Ilir Meta. “Gëzuar ditëlindjen Prof.Dr. Sali Berisha! Shumë urime të përzemërta”, shkruan ish-presidenti.

 

Kjo ditëlindjen e gjen realisht më të motivuar doktorin, pasi ka marrë drejtimin e PD dhe synon një fitore të bujshme në zgjedhjet lokale të pranverës 2023, ku aleat do të ketë dhe kreun e Partisë së Lirisë. Është hera e parë që opozita futet në garë për pushtetin vendor.

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...