SHKODËR, FAMILJA DHORA GEZOHËT ME TRINJAKË!

Nga Merisa Gjoni

 

 

Lulzime Dhora sjell në jetë Aniel, Enola dhe Blion!

 

Nena e re tregon emocionet e trefishta
Lulzime Dhora eshte pedagoge prane fakultetit te shkencave te natyres ne universitetit Luigj Gurakuqi ne Shkoder.

 

9 muaj me pare Lulzimja mes kenaqesise se te berit nene mori nje tjeter lajm qe nuk e priste asnjehere, ne trupin e saj ishin 3 jete.

 

Mes emocioneve te trefishta dhe frikes nese shtatzania do te shkonte mire, sot Lulzimja solli ne jete 2 djem dhe nje vajze.

Lulzimja krahas emocioneve te sjelljes ne jete trinjake, nuk harron te jete mirenjohese per familjen por edhe stafin mjeksor qe finalizuan me sukses ardhjen ne jete te 3 bebeve.

 

Aniel, Enola dhe Blion linden gezojne shendet te plote, dhe pas kontrolleve te nevojshme dhe ushqyerjes se tyre sebashku me nenen e re do te transferohet ne shtepi.

 

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

Gazetarja Ola Bruko na trishtoi, me atë që ka ndodhur me burrin e saj

Edhe pse prej kohësh meret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj, Ola Bruko do të kujtohet gjithmonë si...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME