Rikthehet Flori Mumajesi, i surprizon të gjithë

Flori Mumajesi duket po i rikthehet dalëngadalë skenës, pas një pauze të gjatë.

 

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë producenti, i cili ka postuar në Instagram një video.

 

Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje greko-qipriote, Ivi Adamaou, e cila ka zgjedhur që këngën e re ta realizojë në studion e Florit.

 

Kënga pritet të publikohet me datë 17 tetor, ndërsa nga video në profilin e Florit duket se do të jetë tepër ritmike.

 

Ndërkohë, fansat janë bërë tepër kurioz dhe komentet janë të shumta

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...