“Po më kalojnë djersë të ftohta”, Olti Curri “hutohet” në emision, fshin djersët me lekë

Në emisionin “Rudina” është folur për fobitë dhe frikërat më të mëdha që kishin disa nga të ftuarit.

 

Ekonomistja Denisa Kele ka treguar se ka qenë një herë në fshat dhe se i ëhstë futur në krevat një gjarpër.

 

Olti Curri duke dëgjuar këtë bisedë dhe i ndikuar nga fobia që ka për gjarpërinjt ka nisur të djersisë, dhe nisi ti fshijë ato.

 

Mirëpo i hutuar Olti ka ngatërruar fasoletën me lëkët, duke bërë që djersët t’i fshinte me paratë që kishte në xhep.

 

“Unë kam që qëparë që po më kalojnë djersë të ftohta duke folur për temën dhe unë do shkoja tek kafja dhe kam disa Lekë këtu në xhep dhe xhepi tjetër ka farcoletën dhe unë kam një orë emision që fshihem me Lekë nga sikleti,

 

ndërkohë që farcoletën e kam tek xhepi tjetër dhe po shikoja veten në televizor, thashë çfarë po bëj si në dasmë”, ka thënë Olti Curri duke qeshur.

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...