Moderatorja sportive rrëfen marrëdhënien me Jozefina Topallin: E kam vjehrrë të mrekullueshme

Cindy Marina është një nga bukuroshet e ekranit që këtë vit i është bashkuar futbollit shqiptar çdo fundjavë.

 

Vajza shkodrane ka folur për lidhjen e saj të dashurisë me Geron Topallin.

 

Gjithashtu nuk ka lënë pa përmendur dhe marrëdhënien që ka me ish kryeparlamentaren Jozefina Topalli.

 

Në një intervistë televizive ajo ka folur folur fillimisht për vjehrrën. “Marrëdhëniet me të i kam të mira. Ajo është e mrekullueshme”.

 

E pyetur më tej për konkurrimin në “Dance Albania”, Marina është shprehur:

 

“Gjithmonë kam një ego personale, në çdo sfidë dhe garë, thashë jam shumë e qetë por mos u ngatërroni sepse kam këtë shpirtin e garës. Ndoshta ndonjëherë njerëzit nuk e kuptojnë se shohin qëndrimin tim shumë të qetë, por gjithmonë e kam fokusin tek fitorja”.

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...